Voorlopig kantoor en postadres:
Abrahamstraat 13 – 9000 Gent
In juni verhuizen we naar de Ravensteingalerij in Brussel.

CONTACT
Algemeen telefoonnummer +32 (0)9 235 40 00
Email: info@cultuurbovenlokaal.be

Wil je graag op de hoogte blijven van de werking van het steunpunt? Laat dan hier even jouw gegevens achter voor onze adresbestanden. Voor onze nieuwsbrief kan je inschrijven via het pop-up formulier.

TEAM
Gwennan Dekens – 0474 21 85 11 – gwennan.dekens@cultuurbovenlokaal.be
(moederschapsrust van 5/4 tot 25/8)
Benedikte De Vos –  0473 94 24 05 – benedikte.de.vos@cultuurbovenlokaal.be
Leonie Lanssens – 0486 25 46 35 – Leonie.lanssens@cultuurbovenlokaal.be
Sylvia Matthys – 0472 60 01 41 – sylvia.matthys@cultuurbovenlokaal.be
Hilde Van Malderen – hilde.van.malderen@cultuurbovenlokaal.be
Lien Verwaeren – 0478 38 03 53 – lien.verwaeren@cultuurbovenlokaal.be

Vragen of suggesties kun je melden via het contactformulier. We nemen dan contact met jou op.