info@cultuurbovenlokaal.be
T 09 235 40 00

Voorlopig adres:
Abrahamstraat 13
9000 Gent

Vanaf 2020:
Ravensteingalerij
1000 Brussel

Let op: we zijn vaak op verplaatsing. Bel ons dus gerust op de mobiele nummers.

Schrijf in voor onze nieuwsbrief

* indicates required

Contactgegevens team

Gwennan Dekens – 0474 21 85 11 – gwennan.dekens@cultuurbovenlokaal.be

Leonie Lanssens – 0486 25 46 35 – Leonie.lanssens@cultuurbovenlokaal.be

Sylvia Matthys – 0472 60 01 41 – sylvia.matthys@cultuurbovenlokaal.be

Lien Verwaeren – 0478 38 03 53 – lien.verwaeren@cultuurbovenlokaal.be


Administratie
Hilde Van Malderen – hilde.van.malderen@cultuurbovenlokaal.be
di – (woe) – do
Karin Van Peteghem – karin.van.peteghem@cultuurbovenlokaal.be

Onderzoek
Benedikte De Vos –  0473 94 24 05 – benedikte.de.vos@cultuurbovenlokaal.be

Communicatie
Nimfa Tegenbos – 0498 65 36 35 – nimfa.tegenbos@cultuurbovenlokaal.be

Vragen of suggesties kun je melden via het contactformulier. We nemen dan contact met jou op.