Voorlopig kantoor en postadres: Abrahamstraat 13 – 9000 Gent
In de loop van het najaar verhuizen we naar de Ravensteingalerij in Brussel.
Algemeen telefoonnummer +32 (0)9 235 40 00
Email: info@cultuurbovenlokaal.be

Let op: alle teamleden zijn vaak vaak op verplaatsing actief, daarom is de vaste telefoonlijn niet altijd bereikbaar. Bel ons gerust op de mobiele nummers en spreek een boodschap in wanneer we uw oproep niet meteen kunnen beantwoorden.

Wil je graag op de hoogte blijven van de werking van het steunpunt? Laat dan hier even jouw gegevens achter voor onze adresbestanden.

Schrijf in voor onze nieuwsbrief

* indicates required

CONTACTGEGEVENS TEAM
Gwennan Dekens – 0474 21 85 11 – gwennan.dekens@cultuurbovenlokaal.be

Benedikte De Vos –  0473 94 24 05 – benedikte.de.vos@cultuurbovenlokaal.be

Leonie Lanssens – 0486 25 46 35 – Leonie.lanssens@cultuurbovenlokaal.be

Sylvia Matthys – 0472 60 01 41 – sylvia.matthys@cultuurbovenlokaal.be

Lien Verwaeren – 0478 38 03 53 – lien.verwaeren@cultuurbovenlokaal.be


Administratie
Hilde Van Malderen – hilde.van.malderen@cultuurbovenlokaal.be
di – (woe) – do
Karin Van Peteghem – karin.van.peteghem@cultuurbovenlokaal.be

Communicatie
Nimfa Tegenbos – nimfa.tegenbos@cultuurbovenlokaal.be

Vragen of suggesties kun je melden via het contactformulier. We nemen dan contact met jou op.